Hacki do gier

Każdemu z nas zdarzyło się z pewnością zagrać w jakąś grę komputerową. Mniej lub bardziej skomplikowana fabuła niekiedy wciąga na dłużej, stając się kilkugodzinną formą rozrywki. Niekiedy gry posiadają możliwość przyspieszenia pewnych faktów poprzez zastosowanie odpowiednich kodów zwanych hackami. Stosując hacki jesteśmy w stanie w większości gier osiągnąć wszystkie zamierzone cele. Dowolność ich użycia powoduje często jednak to, że nie skupiamy się na strategicznych walorach gry, a poprzez stosowanie małego kodowego oszustwa wychodzimy na prowadzenie. Większość hacków są kodami ogólnodostępnymi, do których każdy gracz może mieć nieograniczony dostęp.

DSM Dewelopment
http://www.dsm-dewelopment.pl
Nowe domy szeregowe, segmenty i mieszkania.
Osiedle mieszkaniowe na warszawskiej Białołęce.

Wielu użytkowników uważa, że hacki są przydatne. Może i tak, ale czy należy je nagminnie wykorzystywać. Zawsze wydawało mi się, że gry komputerowe to nie tylko forma rozrywki, ale umiejętnie dobrane poruszają wyobraźnię, budują sieć logistycznych rozwiązań, uczą cierpliwości, a co najważniejsze – strategiczne pokazują, że ciężką pracą można osiągnąć cel. Używanie więc hacków wydaje się dość bezpodstawne, a nawet jeśli to powinno zdarzać się sporadycznie. W sieci dostępne jest wiele stron internetowych, podstron na mediach społecznościowych, na których użytkownicy wymieniają się poznanymi i dostępnymi hackami.

Większość z nich jest bezpłatna, zdarza się jednak tak, że aby uzyskać dostęp należy uiścić jakąś opłatę. Ceny są różne i wahają się w zależności od atrakcyjności i możliwości danego hacka.

Wracając jednak bezpośrednio do tematu hacków, przed zastosowaniem ich należy sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego włączyłem tą grę? Co i w jaki sposób chcę osiągnąć i czy naprawdę potrzebuje stosować te oszustwa by pokonać poziom. Każde udogodnienie warto wypróbować, ale nagminne stosowanie wyklucza przyjemność płynącą z grania w gry komputerowe.

(fot. USA Network)